facebook

Blog

Czy warto zainwestować w monitoring domu?

monitoring domu, monitoring osiedlowuNasz dom jest miejscem, w którym chcemy się czuć bezpiecznie. W nim przebywają nasi bliscy oraz znajdują rzeczy wartościowe, które są dla nas ważne. Na rynku możemy dostrzec różne rozwiązania poprawiające nasze bezpieczeństwo, jednym z nich jest monitoring.

Jeszcze kilka lat temu kamery bezpieczeństwa mogliśmy zauważyć głównie w obiektach publicznych takich jak sklepy, urzędy, czy banki, obecnie systemy CCTV są powszechnie stosowane w domach prywatnych.

Jeśli zastanawiasz czy warto poczynić tego typu inwestycję w domu – odpowiemy – tak warto, tym bardziej że monitoring domowy nie spełnia wyłącznie funkcji antykradzieżowej.

Możesz również w dyskretny sposób obserwować osoby, które są pod Twoją opieką m.in. dzieci, czy osoby starsze, a także śledzić poczynania swoich pupili. Obecnie oferowane na rynku systemy monitoringu są przystępne cenowo i proste w obsłudze. Przed dokonaniem wyboru warto zasięgnąć rady fachowca.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksową usługą instalacji sprzedaży kamer, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to możesz być pewny, że zaopiekujemy się twoją inwestycją od początku do końca. Schemat działania zwykle wygląda podobnie – nasz technik wykonuje rozeznanie na miejscu instalacji i zbiera niezbędne informacje od klienta, następnie wszystko jest analizowane i powstaje oferta dopasowana indywidualnie do potrzeb i możliwości technicznych. Zawsze staramy się, aby rozwiązanie było w możliwie najkorzystniejszej cenie, ale jednocześnie w bardzo dobrej jakości obrazu. Pracujemy ze sprzętem marki BCS, Dahua, Hikvision. Systemy CCTV, które oferujemy, są proste w obsłudze i pozwalają na dostęp do obrazu z kamer w czasie rzeczywistym za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak smartfon, czy tablet. Klient może monitorować bezpieczeństwo swojego domu i posesji z każdego miejsca na świecie, wystarczy dostęp do internetu. Po wykonaniu montażu technik instaluje aplikacje we wskazanych urządzeniach oraz przeprowadza szkolenie z obsługi, aby użytkownik miał wiedzę, jak w pełni korzystać z dostępnych funkcji m.in. podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, czy zgrania nagrania archiwalnego.

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że nie zostaniesz bez opieki — poza 2-letnią gwarancją, zapewniamy telefoniczne wsparcie techniczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy pomożemy w wyborze idealnego monitoringu oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Czytaj również