facebook

Działamy na terenie Warszawy i okolic od 2008 roku

Montaż anten, czyli kilka słów o firmie Twinsat 

Twinsat to firma, której podstawowym zakresem działalności jest montaż anten RTV, SAT i LTE. Zajmuje się ich montażem, sprzedażą, a także serwisem. W związku z tym, klient w jednym miejscu ma możliwość skorzystania z szerokiego zakresu usług oferowanych przez profesjonalny podmiot.

Montaż anten LTE

Działalność firmy oparta jest na profesjonalizmie, prawidłowym odczytywaniu potrzeb klientów, a także na sumienności. Dzięki temu każdy montaż anten lte przeprowadzany jest z dużą starannością i precyzją. Klienci nie mogą narzekać na brak pomocy ze strony firmy, która jest na każde zawołanie osób, które potrzebują pomocy i chcą wykonać profesjonalny montaz anten lte Warszawa.

Montaż anten DVB-T

Od początku swojej działalności firma oferuje profesjonalny montaż anten dvb-t Warszawa. Stara się wywiązywać ze wszystkich zadań z dużą sumiennością, ponieważ to właśnie od tego zależy jakość oferowanych usług. Twinsat działa na rynku od 2008 roku i od początku swojej działalności wykazuje się wysokim profesjonalizmem w zakresie świadczonych usług.

Montaż anten dvb-t Warszawa - Dajemy Ci dostęp do programów TV!

Firma instalatorska TwinSat dba o to, aby wszystko przebiegało tak; jak powinno. Pieczę nad wszystkim sprawuje autor oferty na usługę montaż anten dvb-t Warszawa. Nad usługą montaz anteny dvb t czuwa instalator, który pilnuje i wspomaga wykonanie całego zadania. W taki sposób mamy pewność, że instalacja anteny DVB-T przebiegnie prawidłowo.

Naprawa anten Warszawa - Sprawdź Nas!

Chcesz, aby naprawa anten przebiegła we właściwy sposób? Sprawdź serwis anten Warszawa Twinsat!

Serwis GSM Tarchomin może nie świadczyć tyle usług dla domu, co firma oferująca SAT serwis Warszawa. To właśnie ona sprawia, że doprowadzony zostaje do naszego domu sygnał pozwalający na odbieranie telewizji satelitarnej. Tym samym w telewizorze można będzie mieć wtedy dostęp do wielu kanałów, w zależności od tego, jaki pakiet się nabyło. Bez dwóch zdań TV Sat Serwis, jest więc bardzo potrzebny.

Zawsze naprawa anten telewizyjnych odbywa się na ścianie, balkonie lub dachu, czyli w takim miejscu, gdzie będzie można ściągnąć najwięcej zasięgu. Naprawa telewizorów Warszawa Bródno nie różni się niczym od tej przeprowadzanej w stolicy. Usługa naprawa anten satelitarnych Warszawa sprawi, że z odbieraniem sygnału nie powinno już być takich problemów, jak przed wizytą fachowca.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie usług związanych z projektowaniem i wykonaniem instalacji telewizyjnych, audio-video i monitoringu. Dbamy o to, aby oferowane towary oraz usługi spełniały indywidualne potrzeby naszych Klientów.

We speak Polish/English.

 

CANAL+ z dostawą do domu

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem CANAL+

W związku z zaistniałą sytuacją oraz w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników w salonach, dostosowaliśmy naszą pracę do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Od teraz udostępniamy możliwość podpisania umowy lub jej przedłużenie całkowicie zdalnie przez telefon - 510 510 744

Wystarczy skontaktować się z nami, Chętnie pomożemy i doradzą w kwestii doboru najlepszego pakietu. Wybrany sprzęt dostarczy kurier w ciągu 48 godzin pod wskazany adres podczas rozmowy.

Canal+ logo

O firmie TWINSAT
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Partner Logo
Tło Opinie klientów - Ludzie

Opinie klientów

Google+/Facebook
To co oni wyczyniają to przechodzi ludzkie wyobrażenie!!! Nie ma rzeczy niemożliwych, te nie do zrealizowania, realizują w 9 godzin, nie wyjdą dopóki wszystko nie będzie zrobione tak jak klient tego sobie życzy! Od dziś korzystam tylko z ich usług!!!
Daro Avengers
Gorąco polecam firmę TWINSAT. Wizyta na czas, uprzejmy i profesjonalny monter, odpowiedział na wszystkie pytania i zaproponował najlepsze, najtrwalsze i najbardziej estetyczne wykonanie instalacji. Należy tez wspomnieć o 2-letniej gwarancji ale wszystko jest tak solidnie podłączone, ze nie sadze żebym kiedykolwiek musiał z niej skorzystać. Serwis na *****!
Mateusz Melzacki
Profesjonalna firma. Dzięki nim mam internet i telefon na wsi w lesie, gdzie prawie nie było zasięgu.
Alicja Łukomska
TWINSAT podjął się zadania prawie niemożliwego do wykonania, na stromym dachu. Pracownicy byli bardzo rzetelni, kompetentni. Podczas rozmowy od razu wiadomo, że znają się na tym co robią. Polecam. Dziękuję.
Zaneta FRELKOWSKA-BUJAK
Fachowa, szybka i profesjonalna usługa. Ekipa bardzo sympatyczna, konkretna z ogromną wiedzą i szczerą chęcią znalezienia najlepszego dla Klienta rozwiązania. Internet hula aż miło. Zdecydowanie firma godna polecenia. 100/100 :)
Anna Rayzacher
W dobie bylejakości ta firma zasługuje na 6*.Obsługa i podejście do klienta na najwyższym poziomie.Wiedzą co robią i robią to dobrze. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.
SIS DEFINITIVA ŁUKASZ KLEKOTKA
Dlaczego na Google można dać tylko 5 gwiazdek? Z największą przyjemnością dałbym 6 gwiazdek za podejście do klienta, za fachowość, solidność i co najważniejsze za to, że w dzisiejszych czasach nie tylko zdzieranie z klienta jest najważniejsze. Bo liczy się człowiek proszę Państwa! Diagnoza i naprawa problemu trwała tyle minut, że można by to policzyć na palcach pijanego drwala! Polecam!
Liivol nvm
Solidna firma jakich mało. W firmie na przestrzeni pół roku zamontowali nam NC+, system kamer do monitoringu, domofon i wzmacniacz/rooter wifi. Przy drobnej awarii - szybka reakcja i sprawny serwis bez wyciągania dodatkowej kasy od klienta, jak to się często zdarza w innych firmach. Polecamy szczególnie p.Łukasza:)
Lukasz Skalik
Świetny specjalista. Sprawdzałem wiele telefonów, ale tutaj gość przebija nie tylko z cena wszystkich, ale tez z szybkością samego wykonania. Wszystko jest jak być powinno. Mogę tylko polecić każdemu
Adam Krzysztof Pawłowski
Gorąco polecam ???? Wizyta na czas, wykonanie fachowe aż miło było patrzeć na pracę, Pana który wieszał u nas TV w salonie. Świętnie dobrany uchwyt usługa wykonana bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.
Weronika Szczepańczyk
Firma Twinsat zamontowała w naszym salonie firmowym antenę satelitarną oraz antenę do odbioru radia FM. Z przyjemnością polecam usługi tej firmy. Sprawnie i niedrogo, pomimo niezbyt łatwego miejsca montażu ;-) Pozdrawiamy z Raszyna.
Meble Teak
Firma Twinsat wykonała w naszym sklepie montaż telewizora do wyświetlania filmów reklamowanych produktów i muszę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni ;-) Wszystko skonfigurowane, reklamy się pięknie wyświetlają. Dobra robota!
MuscleStore.pl - sklep Muscle Store Wola
Firma działa ekspresowo, wykonuje pracę fachowo i profesjonalnie doradza. Od ręki poprawili to, z czym inna firma sobie wcześniej nie poradziła. Do tego dochodzi bardzo dobry kontakt i przystępne ceny.
Jaroslaw Tajcher
Polecam bardzo ta firmę! Potrzebowałem od ręki wykonanie usługi w tygodniu Firma zareagowała bardzo szybko po 2 h przyjechał pracownik. Pan Sebastian bardzo profesjonalnie wykonał montaże. Mają moja rekomendacje.
Paweł Hołda
Gorąco polecam firmę Twinsat! Konkretna ekipa znająca się na temacie, no i podejście do klienta wzór. Pozostaje tylko sobie życzyć więcej takich fachowców na swojej drodze ????????
Łukasz Cichy
Realizacja montażu anten do internetu szybka i fachowa. Panowie monterzy bardzo dobrze zorientowani w temacie i jednocześnie otwarci na sugestie od klienta. Polecam !
Wojtek Szkudlarek