Telewizja zbiorcza RTV-SAT

telewizja zbiorcza rtv-sat

Jest to zaawansowany system instalacji antenowej, preferowany dla odbiorców o dużych wymaganiach lub dużej liczbie gniazd abonenckich. System jest „elastyczny”, skierowany jest do osób ceniących sobie komfort oraz niezależność. Pozwala na budowę rozległych instalacji np. w hotelach, pensjonatach, domkach jednorodzinnych, wszędzie tam gdzie klient ceni sobie funkcjonalność i niezawodność instalacji.

Multiswitche pozwalają na tanie połączenie kilku sygnałów (niezależny odbiór sygnału satelitarnego, radiowego i cyfrowo – naziemnego w każdym pokoju) i puszczenie go dalej jednym przewodem koncentrycznym do gniazdka końcowego.

Poniżej rządzenie znanej firmy Terra, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych multiswitchy, dla potrzeb instalacji zbiorowych.

Znakomite wykonanie, stabilność parametrów, bardzo niska awaryjność, sprawiają że multiswitche Terry można polecić nawet najbardziej wybrednemu klientowi. Tego typu urządzenie współpracuje z wszystkimi platformami cyfrowymi (NC+, Polsat Cyfrowy…)

Zadzwoń