MULTIROOM WARSZAWA

multiroom warszawa

 

Instalację Multiroom świadczymy na terenie
Warszawy i okolic (Otwock, Józefów)


 

Co umożliwia instalacja multiroom?

Usługa umożliwia niezależny odbiór różnych programów na kilku telewizorach płacąc jeden abonament.

W ramach jednego abonamentu można użyć maksymalnie 6 dekoderów. Umożliwia to sprawny podział sygnału do kilku pomieszczeń. Proponujemy dwa rozwiązania w zależności od potrzeb drogę radiową która jest znacznie praktyczna w związku z brakiem okablowania lub tradycujną przewodową.

 

Multiroom nc+

Każdy z dekoderów musi być podłączony do anteny satelitarnej. Jest to wymagane jeżeli korzystacie Państwo z usługi multoroom nc+. W celu podłączennia tylu dekoderów do anteny stosuje się konwertery 2,4 lub 6 wyjściowe oraz anteny satelitarne o średnicy 80 cm, 90cm i 100cm. Jeżeli nie masz zamontowanej anteny pomagamy również w tym zakresie. Zapraszam do skorzystania z naszej usługi montażu anteny satelitarnej. W przypadku usługi Multiroom w nc+ (Cyfra+ i n) należy dodatkowo wykonać bezprzewodową sieć LAN za pomocą adapterów Wi-Fi

 

Multiroom Cyfrowy Polsat

W przypadku dekoderów multiroomu telewizji Cyfrowy Polsat wszystkie dekodery wystarczy podłączyć do anteny satelitarnej i nie są wymagane dodatkowe połączenia między dekoderami. Dzięki  Usłudze Multiroom Cyfrowego Polsatu można mieć dostęp do tego samego pakietu kanałów na więcej niż jednym telewizorze. Ciesz się tym samym pakietem kanałów nawet na 4 telewizorach. I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę!       

 

PROMOCYJNE CENY GWARANCJA 2 LATA DOJAZD GRATIS!

Zadzwoń! 510 510 744

Montaż anten Warszawa | Instalacja anten lte | Instalacja anteny Wawer

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zadzwoń