Montaż Anten LTE

montaż anten lte

Zajmujemy się montażem i regulacją anten internetowych LTE


Prędkość domowego internetu LTE nie spełnia Twoich oczekiwań? Skorzystaj z usług firmy Twinsat i zacznij korzystać z pełnych możliwości LTE. Przy zastosowaniu odpowiednich anten uzyskamy zwiększenie transmisji danych – pobieranych i wysyłanych plików.

Jeśli twój Internet bezprzewodowy z Plusa, Play, Orange, T-Mobile, Cyfrowy Polsat jest wolny i uniemożliwia Ci normalną pracę. Zadzwoń do nas dokonamy pomiarów i rozwiążemy twój problem.

Montaż anten LTE pozwala w znaczny sposób poprawić jakość i moc sygnału, a co za tym idzie, prędkość, na której tak naprawdę najbardziej nam zależy. Z nami możesz liczyć na fachowy montaż anteny LTE. Wawer, Józefów, Otwock, to dzielnice Warszawy, które ze względu na spore zadrzewienie narażone są na osłabienie sygnału wysyłanego do odbiorników i właśnie w tych miejscach wykonujemy najczęściej instalacje anten LTE.

Co to jest LTE?

LTE z angielskiego to Long Term Evolution – jest to nic innego jak standard bezprzewodowego przesyłu danych. Głównymi założeniami stworzenia tego standardu było zwiększenie możliwości telefonii komórkowej poprzez zwiększeniu prędkości przesyłania danych oraz zmniejszenie opóźnień oraz zwiększenie efektywności. Celem również było zmniejszeniem kosztów transmisji danych oraz zmniejszenie architektury.

Częstotliwości LTE obsługiwane na świecie

*  Ameryka Północna 700/800, 1700/1900, 2100 MHz;

*  Ameryka Południowa 2500 MHz;

*  Europa 800, 900, 1800, 2600, 3400, 3600 MHz;

*  Azja 1800 i 2600 MHz;

*   Australia 1800 MHz.

Zadzwoń